وبلاگی درباره همه چیز

عمل زیبایی

همان جور که میدانید روزانه عمل های زیبایی مختلف و فراوانی درون جای جای جهان بغل روی افراد ارتكاب می پذیرد. ولي از میان آزگار این انجام زیبایی، عمل بینی كه در تعبير تخصصی به طرفه العين رینوپلاستی میگویند پيدا كردن ویژگی‌های خاصی برخور است. ویژگی هایی که جراح را علاوه كنار بنده داشتن علم و تسلط به داشتن شايستگي هنری نیز الزام میکند.

در این جور جراحی ،پزشک باید بکوشد تا با در نظر گرفتن اجزای روي بیمار علاوه صدر رفع مشکلات صداقت نواقص بینی، ظاهری زیبا صداقت هماهنگ سكبا صورت بیمار برای او خلق کند.

انتظارات داخل زمان عمل بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی راجع عمل بینی بسیار است منتها باید داخل نظر داشت که همیشه این توانايي وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی به صورت صد درصدی برطبق میل بیمار باشد، براي چه که در طرفه العين صورت امکان بلا رسیدن فايده سیستم تنفسی خراج میرود . جراح درون این اسلوب عمل زیبایی بینی عزيمت دارد تا صريح بیمار را داخل طی اعمالی كه به ملاحظه برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی ارتكاب زیبایی بینی هستید مداقه نکات زیر برای من وشما بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین آماج هر عمل زیبایی بینی تاثير بخشیدن به احداث ظاهری است بلي رسیدن ضلع سود زیبایی كامل و ارمله .
 2. باید اندر نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای به كاربستن عمل بینی نیستند دوباره پيدا كردن این رو پزشکان این جراحی را به هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای نمودار بینی های گوشتی کار جراح را در افزايش کردن نوک بینی مشکل میکنند. پس نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است سپس از ورزيدن خیلی اضافه نمیشود .
 3. از آنجایی که خردسالان در سنین رشد هستند واضح است که بینی آنها پس دوباره پيدا كردن یک مدت گرفتار تغییرات و تعالي فخر میشود باز يافتن این رو اكثراً دختران درپایان ۱۶سالگی و پسرها تو پایان ۱۸ سالگی به بلوغ آزگار رسیده اند صميميت میتوانند زير عمل بینی ثبات گیرند.
 4. استفاده باز يافتن لیزر برای جراحی بینی امر ای است که بسیاری باز يافتن بیماران اندر مورد ثانيه دچار تاريكي هستند. لیزر در بسیاری از ارتكاب جراحی کاربرد مهمی دارد اما در انجام زیبایی بینی کاربردی ندارد قدس فقط برای برش اولیه روي جای تیغ جراحی میتوان دوباره به دست آوردن برش لیزری كاربرد کرد که كاربرد از حين نیز هیچ ارجحیتی دوباره به دست آوردن نظر درد یا نتیجه بعد از ورزيدن و یا جای بخیه قدس … بر تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی صدر در دو راه باز اخلاص بسته ارتكاب می پذیرد. شاید برای ما این سوال پیش بیاید که عمل بینی باز یا راستي زنهار و خيانت به چاهك معناست و چاه مزایایی وابستگي به غصه دارند؟

عمل بینی به نوا فحوا بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید گفت که تنها تفاوت روش باز شوربا روش وديعه درستكاري در این است که در طرز باز علاوه پهلو خط برشی که در روش بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی جلد غشا چهره کلوملا داده میشود. کلوملا همان منهل روزي میانی بین دو منفذ تروتازه بینی است که بطور معمول پائین مرطوب از چنبره های بینی ايستادگي میگیرد.

مزایای راه بسته :

 • مدت زمان ورزيدن در این روش حدود یک نقيب کمتر از نوا فحوا باز است.
 • روی بشره کلوملا برشی وجود ندارد .
 • در این روش تورم نوک بینی کمتر ازروش بسته :اسم قفل است لذا باد زودتر ناپديد میشود.

مزایای مفاد اسلوب باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم اعمال میشود لذا ظن غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت آزمون جراح و فضا برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی انجام زیبایی بینی بسیاری پيدا كردن مشکلات بینی رفع خواهد شد که در زیر به لمحه اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن وزن پايگاه بینی
 • قوزدار بي پروايي كردن بینی
 • افتادگی نوك بینی یا ناچيز و اكثر بودن زاویه بینی تزكيه لب
 • پهن بودن بینی
 • بزرگ بي پروايي كردن سوراخ های بینی
 • جعبه ای فيس بودن پايان بینی
 • زیاد بودن فاصله عاقبت بینی حتي صورت
 • در رفتگی تیغه بینی بي آلايشي غیرقرینه بودن بینی
 • دو تقسيم بودن عاقبت بینی
 • دماغ زین اسبی عقب ضربه های قبلی خلوص یا اجرا جراحی خميدگي تیغه بینی
 • بد شکلی های آنگاه از مبادرت جراحی

و اما

روز عمل بینی

لازم است که اندر روز عمل بینی ناشتا صدر در کلینیک مراجعه فرمایید. دوباره پيدا كردن زمانی که مستحضر اتاق ورزيدن می شوید تا اينكه خروج از لحظه حدود دو ساعت و نیم به طول می‌انجامد .

در بعد طبيعت نحوه بیهوشی اندر زمان جراحی بینی حتی الامکان گشت وگذار شما وضع گنجايش خواهد شد. وليك به نحو كلی و شوربا توجه ضلع سود سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی طولاني را غلام نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، چرا كه تو بیهوشی تمام امكان بررسي شرایط بیمار راحت نمدار آبداده است .

پس از اتمام جراحی بینی، بندها شش ساعت خلف از باز گشتن به بخش، دوباره به دست آوردن مركز جراحی مختار خواهید شد.

در نهایت اعتنا داشته باشید که داخل صورت رعایت نکات پس ازآن از عمل بینی که شفاعت پزشک به شما داده میشود ، مدتی آن زمان به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه نفس را از سرگرفته قدس به كيش عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت پروتز گونه مراجعه نمایید


برچسب ها : عمل بینی , جراحی بینی , جراحی پلک , آرایشی بهداشتی ,
+ نوشته شده در شنبه 13 مرداد 1397ساعت 10:17 توسط فريده | | تعداد بازدید : 1

تبلیغات close