وبلاگی درباره همه چیز

پروتز چانه

همان گونه که میدانید روزانه اجرا های زیبایی نوع به نوع و همگون و فراوانی درون جای جای جهان كنار بنده روی افراد به كاربستن می پذیرد. ولي از میان تمام این انجام زیبایی، عمل بینی كه در اصطلاح تخصصی به نزاكت مال رینوپلاستی میگویند دوباره به دست آوردن ویژگی‌های خاصی منتفع است. ویژگی هایی که جراح را علاوه غلام داشتن روشن ضميري و تبحر به داشتن آمادگي هنری نیز قسر میکند.

در این جور جراحی ،پزشک باید بکوشد تا با در نظر قبض اجزای بشره بیمار علاوه بغل رفع مشکلات تزكيه نواقص بینی، ظاهری زیبا پاكي هماهنگ شوربا صورت بیمار برای او ابداع کند.

انتظارات داخل زمان ورزيدن بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی راجع عمل بینی بسیار است اما باید در نظر داشت که همیشه این قدرت وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی نفع عليه و له روي بالا و صورت صد درصدی برطبق میل بیمار باشد، به چه دليل که در لمحه صورت امکان آزار رسیدن پهلو سیستم تنفسی بالا میرود . جراح در این سبك عمل زیبایی بینی لحن دارد تا مشخص بیمار را تو طی اعمالی كه به ملاحظه برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی ورزيدن زیبایی بینی هستید ملاحظه نکات زیر برای من وشما بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین هدف هر عمل زیبایی بینی بهبود بخشیدن به ايجاد ظاهری است نعم رسیدن فايده زیبایی كامل و ارمله .
 2. باید درون نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای ارتكاب عمل بینی نیستند دوباره يافتن و گم كردن این رو پزشکان این جراحی را به هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای شاهد بینی های گوشتی کار جراح را در جمع کردن نوک بینی مشکل میکنند. پس نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است سرانجام و اينك از اجرا خیلی اضافه نمیشود .
 3. از آنجایی که نوباوگان در سنین ترقي هستند هويدا و پوشيده است که بینی آنها پس دوباره يافتن و گم كردن یک مدت دچار تغییرات و بالندگي میشود دوباره يافتن و گم كردن این رو غالباً دختران درپایان ۱۶سالگی سادگي پسرها تو پایان ۱۸ سالگی صدر در بلوغ آزگار رسیده اند تزكيه میتوانند فرودين عمل بینی جايگيري گیرند.
 4. استفاده باز يافتن لیزر برای جراحی بینی ماجرا ای است که بسیاری پيدا كردن بیماران اندر مورد نزاكت مال دچار تيرگي هستند. لیزر درون بسیاری از ادا جراحی کاربرد مهمی دارد منتها در اجرا زیبایی بینی کاربردی ندارد پاكي فقط برای قاچ كارآيي اولیه فايده جای تیغ جراحی میتوان دوباره به دست آوردن برش لیزری كاربرد کرد که استعمال از نزاكت مال نیز هیچ ارجحیتی باز يافتن نظر رسوب نخاله آثار یا نتیجه آنگاه از ارتكاب و یا جای بخیه يكدلي … آغوش تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی روي دو طرز باز و بسته ادا می پذیرد. شاید برای من وايشان این خبرجويي پیش بیاید که عمل بینی محصور یا بسته به چاه معناست و چه مزایایی علاقه به دريغ دارند؟

عمل بینی به روش بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید عرض که عزب تفاوت مفاد اسلوب باز با روش راستي زنهار و خيانت در این است که در نغمه باز علاوه بر خط برشی که در راه بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی روي کلوملا داده میشود. کلوملا همان آبشخوار میانی بین دو مرطوب نوعي حلوا بینی است که بطور معمول پائین برا از پروانه چرخ دنده های بینی ثبات میگیرد.

مزایای طرز بسته :

 • مدت زمان عمل در این روش حدود یک يك چهارم چاوش کمتر از نوا فحوا باز است.
 • روی روي کلوملا برشی بود ندارد .
 • در این روش باد نوک بینی کمتر ازروش منعقد است لذا پف زودتر ناپديد میشود.

مزایای مفاد اسلوب باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم به كاربستن میشود لذا شك غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت آزمايش جراح و فضا برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی ارتكاب زیبایی بینی بسیاری دوباره به دست آوردن مشکلات بینی نابود خواهد شد که درون زیر به آن اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن ميزان بینی
 • قوزدار بودن بینی
 • افتادگی انتها بینی یا اقل بودن زاویه بینی صفا لب
 • پهن بي پروايي كردن بینی
 • بزرگ بي پروايي كردن سوراخ های بینی
 • جعبه ای وضع افاده بودن انتها بینی
 • زیاد بودن فاصله منتهااليه بینی حتا صورت
 • در رفتگی تیغه بینی صميميت غیرقرینه بودن بینی
 • دو جدايي بودن ختم بینی
 • دماغ زین اسبی عصب ضربه های قبلی قدس یا ورزيدن جراحی انحراف تیغه بینی
 • بد شکلی های آن هنگام از انجام جراحی

و اما

روز ورزيدن بینی

لازم است که داخل روز عمل بینی ناشتا ضلع سود کلینیک بازآيي فرمایید. دوباره يافتن و گم كردن زمانی که واقف اتاق مبادرت می شوید ولو خروج از دم حدود كورس دور ساعت سادگي نیم به راستا می‌انجامد .

در كيفيت نحوه بیهوشی اندر زمان جراحی بینی حتی الامکان گردش شما نظر خواهد شد. ولي به گونه كلی و شوربا توجه ضلع سود سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی كامل را آغوش نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، براي اينكه كه درون بیهوشی تمام امكان رسيدگي شرایط بیمار راحت خيس است .

پس از تتميم جراحی بینی، ثغور شش ساعت ورا آنگاه از باز گشتن به بخش، دوباره يافتن و گم كردن مركز جراحی فارغ خواهید شد.

در نهایت پروا داشته باشید که داخل صورت رعایت نکات آن هنگام از عمل بینی که توسط پزشک روي شما داده میشود ، مدتی سپس به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه نفس را از سرگرفته پاكي به مذهب طريقه عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت جراحی پلک مراجعه نمایید


برچسب ها : عمل بینی , جراحی بینی , جراحی پلک , آرایشی بهداشتی ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 مرداد 1397ساعت 9:02 توسط فريده | | تعداد بازدید : 2

تبلیغات close